چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳
۰۱:۰۵:۴۱

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

◄ کنترل اطلاعات نوع بارگیر با اطلاعات کارت هوشمند از ۲۶ مهر ماه

مهلت کنترل اطلاعات نوع بارگیر ثابت در زمان صدور بارنامه با اطلاعات ثبت شده در سامانه کارت هوشمند از تا ۲۶ مهر ماه امسال به تاخیر افتاد.

به گزارش تین نیوز، پیش از این اعلام شده بود از تاریخ ۱۷ مهر ماه ۱۴۰۰  اطلاعات نوع بارگیر ثابت در زمان صدور بارنامه با اطلاعات ثبت شده در سامانه کارت هوشمند، کنترل شده و در صورت مغایرت، امکان ویرایش اطلاعات توسط شرکت حمل و نقل و در نتیجه صدور بارنامه غیر قابل امکان شود.

اما روز گذشته خبرهایی مبنی بر به تاخیر افتادن زمان اجرای این شیوه نامه شنیده و عنوان شد که به علت مشکلاتی که در این زمینه رخ داده و برای  رفع  این مشکلات اجرای این شیوه نامه تا تاریخ ۲۶ مهر ماه ۱۴۰۰ به تاخیر افتاده و کنترل  مربوطه  از سرور سازمان راهداری برداشته شده است.

بر این اساس تا ۲۶ مهر ماه مهلت داده شده است تا اگر  نوع  بارگیر  دریافتی  از  سرور  سازمان  با  بارگیر  درج  شده  در  پشت  کارت  ماشین  مغایرت  دارد،  رانندگان با  مراجعه  به  مراکز  صدور  و  تمدید  کارت  هوشمند  نسبت  به اصلاح  اطلاعات  مربوطه  اقدام  نمایند.

خبرنگار تین نیوز این موضوع را از محسن جلالی یکی از فعالان صنف کامیونداران پیگیری کرد که وی نیز با تایید این موضوع به خبرنگار ما گفت کهمهلت کنترل اطلاعات نوع بارگیر ثابت در زمان صدور بارنامه با اطلاعات ثبت شده در سامانه کارت هوشمند از تا روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه امسال به تاخیر افتاده است.

منبع : https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-236041

نظرات