سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
۱۰:۲۸:۳۹

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف جاده‌ای در سیستان و بلوچستان اصلاح شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های این استان اصلاح شده است.

ایوب کرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های این استان اصلاح شده است.

وی افزود: ایمن سازی محورهای مواصلاتی، میزان تصادفات جاده‌ای را کاهش می‌دهد و هم استانی‌های گرامی با امنیت می‌توانند در محورهای مواصلاتی تردد کنند.

وی با اشاره به اهمیت استاندارد سازی جاده‌های سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به قدمت بالا جاده های استان این اداره کل شناسایی و رفع نقاط پرحادثه را در اولویت کاری خود قرار داده است بطوری سال گذشته نیز ۳۱ نقطه پر تصادف بطول افزون بر ۱۹۶ کیلومتر و ۸۷ نقطه پر تصادف با اعتبار ۱۲۹ هزار و ۹۵۰ میلیون ریال توسط این اداره کل آشکار سازی یا اصلاح شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین در محورهای زهک میلک، زاهدان بم، خاش _سراوان و بزرگراه زابل _ زاهدان نیز اصلاح نقاط پر تصادف تا پایان سالجاری اجرایی خواهد شد.

کرد با اشاره به نقش مردم در کاهش تصادفات جاده ای گفت: کاهش تعداد تصادف جاده‌ای‌ و کاهش تلفات جانی و مالی ناشی از آن  علاوه بر رفع نقاط پرحادثه نیازمند توجه شهروندان به قوانین راهنمایی و رانندگی است.

منبع :https://www.farsnews.ir/sistan-baluchestan/news

نظرات