چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳
۱۲:۳۴:۱۵

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

۱۷ هزار تن کالا به کشورهای عضو اوراسیا ترانزیت شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری انزلی طی هشت ماه گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری انزلی طی هشت ماه گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است.

به گزارش تین نیوز، حمیدرضا آبایی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر یک میلیون تن کالا از مجتمع بندری انزلی تخلیه و بارگیری شده است .

وی غلات، کالاهای اساسی، روغن نباتی، فلزات، محصولات کشاورزی، کالاهای معدنی و ساختمانی، شیشه، کاشی مواد اولیه و شیمیایی، تخته و چوب، کاغذ و مقوا، کانتینر و سایر موارد را از جمله کالاهایی اعلام کرد که در بندر انزلی تخلیه و بارگیری شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان افزود: طی هشت ماهه سال جاری تا کنون ۱۷ هزار تن کالا از مجتمع بندری انزلی به مقاصد کشورهای عضو اوراسیا ترانزیت شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۳ درصد رشد داشت .

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، وی خاطرنشان کرد: از فروردین تا آبان ماه جاری نیز سه هزار و ۵۰۲ TEU  کانتینر در مجتمع بندری انزلی تخلیه و بارگیری شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲.۲ درصد رشد داشته است.

منبع : https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-237248

نظرات