چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳
۰۰:۰۵:۴۶

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

پهلوگیری ۱۵ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندرشهید رجایی / ۴۵۲ هزار تن روغن خوراکی وارد ایران شد

گروه استان‌ها ـ ‌مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۵۲ هزار تن روغن نباتی به وسیله ۱۵ فروند کشتی از طریق بندرشهید رجایی وارد کشور شده است.

به گزارش خبر گذاری تسنیم از بندرعباس، ‌علی‌رضا محمدی کرجی‌ران‌ در تشریح میزان واردات،تخلیه و ارسال روغن خوراکی از بندرشهید رجایی به استان‌های کشور اظهار داشت: در راستای تامین زنجیره کالاهای اساسی مورد نیاز هموطنان از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۵۲ هزار تن روغن خوراکی به وسیله ۱۵ فروند کشتی از طریق بندر شهید رجایی وارده کشور شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۶۷ هزارتن روغن در مخازن این مجتمع موجود است که روزانه یک‌هزار و ۶۸۰ تن از این کالای مصرفی و مورد نیاز کشور به وسیله ۷۰ کامیون از بندرشهید رجایی به کارخانجات و شرکت‌های فرآوری روغن نباتی در سراسر کشور ارسال می‌شود.

مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی گفت: همچنین ۲ کشتی حامل روغن خوراکی با ظرفیت ۷۱ هزار و ۵۰۰ تن در لنگرگاه بندرعباس مراحل اسنادی خود را طی نموده و طی روزهای آینده در بندر شهید رجایی پهلو دهی می شود .

محمدی کرجی‌ران با بیان اینکه ظرفیتی بالغ بر ۳۷۰ هزارتن در سه نقطه از اراضی بندرشهید رجایی به ذخیره سازی و نگهداری فرآوری روغن خام خوراکی اختصاص دارد، اضافه کرد: از ۹ پست اسکله تخلیه و نگه‌داری کالاهای اساسی در بندرشهید رجایی، ۳ پست آن مخصوص تخلیه روغن نباتی است.

منبع :https://www.ghatreh.com/news/nn60790462/

نظرات