چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳
۰۰:۵۰:۵۲

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

هوشمندسازی کنترل بار در دستور کار است

هوشمندسازی کنترل بار با هدف تشخیص مراکز بار در دستور کار است تا سلامت بار و راننده از مبدا تا مقصد رصد شود.


بازرس ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: هوشمندسازی کنترل بار با هدف تشخیص مراکز بار در دستور کار است تا سلامت بار و راننده از مبدا تا مقصد رصد شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از مهر، ابوالفضل کمالی‌فر ظهر شنبه در با حضور در اردبیل و شرکت در جلسه شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اظهار کرد: هوشمندسازی کنترل بار با هدف تشخیص مراکز بار در دستور کار است تا سلامت بار و راننده از مبدا تا مقصد رصد شود.

وی با ابراز امیدواری برای جذب اعتبارات در حوزه راهداری افزود: در انجام عملیات راهداری، اجرای پروژه‌های عمرانی و ایمن سازی نظارت حساس و دقیق ناظران در مراحل اجرای پروژه، انجام تست‌های تخریبی و آزمایشات لازم در دستور کار باشد.

بازرس ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به اتصال سامانه ذی حسابان به مرکز با راه اندازی سامانه توزیع اعتبارات اشاره کرد و گفت: پاسخگویی سریع به شکایات مردمی و عدم معطلی آن‌ها از وظایف مهم نمایندگان امور حقوقی در راهداری است و در جهت حذف گلوگاه‌های زمان بر که مانع از تحقق درآمدهای دولت می‌شود ارزیابی دوره‌ای مدیران در دستور کار سازمان بازرسی است.

کمالی فر حذف امضاهای طلایی و تعارضات را از مزایای مهم الکترونیکی شدن خدمات دولتی عنوان کرد و گفت: گلوگاه‌های درآمد و هزینه که از اولویت‌های مهم سازمان در حوزه راهداری است طراحی شده و با به‌روزرسانی این گلوگاه‌ها با هرگونه فساد و تخلف در این حوزه مبارزه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه عوامل بروز فساد در ادارات شناسایی و با متخلفان در این حوزه قاطعانه برخورد می‌شود، ادامه داد: در راستای حفظ سلامت اداری و حذف گلوگاه‌های فساد در نظام اداری همه کارکنان دولت باید از آموزش‌های لازم برخوردار و به قوانین خدمات کشوری اشرافیت کامل داشته باشند.

بازرس ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و هجمه‌های دشمنان برعلیه کشور و ملت ما بر افزایش دقت در انجام معاملات تاکید کرد و گفت: نیاز است همه مدیران استانی و شهرستانی در این رابطه با دقت نظر و تسلط کامل ورود کنند.

منبع : https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-243260

نظرات