چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
۰۱:۵۷:۴۹

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

ممنوعیت تردد کامیون‌ها در جاده ساحلی گناوه-بوشهر

ایسنا/بوشهر مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: تردد کامیون‌های سنگین از امروز تا اطلاع بعدی باتوجه به عملیات راهداری و اجرای طرح پل باکسی در محور جاده ساحلی گناوه به بوشهر ممنوع است.

سید طالب لواسانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: هرساله در فصل زمستان با وقوع سیل در جاده بوشهر-گناوه مشهور به محور ساحلی، در محدوده جزیره شمالی به دلیل ارتفاع کم جاده و پست بودن زمین در آن منطقه آبگرفتگی‌ ایجاد می‌شد.

وی تصریح کرد: با صدور مجوز پرورش میگو در بالادست این جاده، خاکریزها بستر رودخانه را تغییر داده در عین حال که رودخانه نیز لایروبی نشده بود، آب‌ در یک محدوده جمع می‌شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر ادامه داد: برای حل این مشکل اجرای طرح پل باکسی در محور جاده ساحلی گناوه به بوشهر حدفاصل روستای جزیره شمالی انجام گرفت تا معضل زیر آب رفتن این جاده پس از بارندگی برطرف شود.

لواسانی بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود حدود دو هفته اجرای این طرح زمان ببرد در این مدت رانندگان انواع کامیون‌ها تا زمان پایان نیافتن عملیات راهداری در این محور از محورهای جایگزین گناوه – آبپخش – بوشهر استفاده کنند.

وی یادآور شد: پس حادثه واژگونی کامیون حامل سوخت با خودرو سواری از یک ماه پیش، کمیته ملی استان تردد نفتکش‌ها و کامیون‌های حامل سوخت را ممنوع کرده بود. 

منبع : https://www.isna.ir/news/1400071006226/

نظرات