web analytics
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳
۰۸:۵۳:۳۴

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

ثبت تخلیه و بارگیری۴۲ میلیون تن کالا در بنادر در دولت سیزدهم

در سه ماهه نخست فعالیت دولت سیزدهم، ۴۲ میلیون تن تخلیه و بارگیری در بنادر بازرگانی کشور در حوزه صادرات، واردات و ترانزیت ثبت شده است.

وزارت راه و شهرسازی اعلام‌کرد: در سه ماهه نخست فعالیت دولت سیزدهم، ۴۲ میلیون تن تخلیه و بارگیری در بنادر بازرگانی کشور در حوزه صادرات، واردات و ترانزیت ثبت شده است.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه‌وشهرسازی، بر اساس گزارش معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه‌وشهرسازی، از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم و در سه ماه نخست فعالیت این دولت، ۴۲میلیون تن عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر بازرگانی انجام شده است.

بر پایه این‌گزارش از این میزان ۲۸ میلیون تن کالای غیرنفتی و ۱۴ میلیون تن کالای نفتی بوده است.

همچنین بر اساس این گزارش، انجام ۵۰۷ هزار TEU عملیات تخلیه و بارگیری کانتینر در بنادر بازرگانی کشور، عملکرد دیگر سازمان بنادر و دریانوردی در طول سه ماه نخست فعالیت این دولت به شمار می‌آید.

انجام ۱۱ میلیون تن صادرات کالای غیرنفتی، انجام ۶۲.۱ میلیون تن ترانزیت کالای غیرنفتی و انجام  ۹۹۰ هزار تن ترانشیپ کالای غیرنفتی در بنادر بازرگانی کشور از دیگر اقدام‌های سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان یکی از سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در این مدت بوده است.

علاوه‌بر این، در بازه زمانی یاد شده تعداد ۲ هزار و ۶۴۱ فروند شناور ورودی بالای یک‌هزار تن در بنادر بازرگانی پذیرش شد.

منبع : https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-237569

نظرات