web analytics
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳
۰۹:۰۵:۱۳

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

توسعه ارتباطات حمل و نقلی ایران با جمهوری آذربایجان به نفع منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کریدوری که از آستارا به جمهوری آذربایجان متصل می شود می تواند ایران را به روسیه و اروپا نیز متصل کند و تحقق این موضوع در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کریدوری که از آستارا به جمهوری آذربایجان متصل می شود می تواند ایران را به روسیه و اروپا نیز متصل کند و تحقق این موضوع در حال پیگیری است.

به گزارش تین نیوز، محمود عباس زاده مشکینی در رابطه با توسعه ارتباطات حمل و نقلی ایران با جمهوری آذربایجان و دیگر کشورهای همسایه شمال غرب، گفت: تقویت ارتباط با کشورهای منطقه خصوصا همسایگان یکی از مهمترین سیاست های ایران در عرصه دیپلماسی است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جمهوری آذربایجان یکی از کشورهای مهم منطقه و رو به رشد بوده و در قلب قفقاز قرار دارد که دارای زبان، فرهنگ، تاریخ، دین و منافع مشترک با ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه توسعه ارتباطات حمل و نقلی و غیره با جمهوری آذربایجان نیازمند سرمایه گذاری های مشترک است، ادامه داد: در واقع منافع مشترکی که در منطقه وجود دارد، می تواند بستر خوبی برای تعمیق این روابط محسوب شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید یادآور شد کریدوری که از آستارا به این کشور متصل می شود می تواند ایران را به روسیه و اروپا نیز متصل کند و تحقق این موضوع در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک شرکت های ایرانی می توانند درروند بازسازی مناطق مختلف این کشور مشارکت خوبی داشته باشند زیرا جمهوری اسلامی دارای توانمندی های زیادی خصوصا در حوزه فنی و مهندسی است.

منبع : https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-246706

نظرات