سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳
۱۴:۱۵:۰۷

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل

تشکیل اتاق طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه امام خمینی(ره)

مسئول دبیرخانه شورایعالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور تشکیل اتاق تخصصی طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) را گامی مهم در جهت حل مشکل حمل یکسره محموله‌های صادراتی مصنوعات طلا و جواهر عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، محمود بازاری با بیان این مطلب افزود: به استناد مصوبات دومین و ششمین جلسه کمیته برنامه‌ریزی و راهبری توسعه صادرات صنوف تولیدی که با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات صادرات صنوف تولیدی طلا و جواهر و سنگ‌های قیمتی در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد، مقرر شده بود به منظور حل مشکل حمل یکسره محموله‌های صادراتی مصنوعات طلا و جواهر، گمرک ج. ا. ایران با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط نسبت به ایجاد اتاق تخصصی طلا در گمرکات تهران، مشهد، یزد، اصفهان و تبریز به عنوان گمرکات تخصصی صادرات مصنوعات طلا و جواهر اقدام کند که این مهم با پیگیری تشکل‌های غیردولتی مرتبط و هماهنگی این سازمان و مساعدت معاونت امور صنایع، ایمیدرو و گمرک اجرایی شد.                                                           

بازاری اظهار امیدواری کرد: به منظور حذف رویه‌های غیرضرور و جلوگیری از معطلی محموله‌ها، تشکیل اتاق تخصصی طلا و جواهر در گمرکات مشهد، یزد، اصفهان و تبریز نیز با همکاری گمرک ج. ا. ایران و سایر دستگاه‌های ذیربط اجرایی شود.

منبع : https://www.ilna.news/fa/tiny/news-965839

نظرات