سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳
۱۳:۳۸:۴۸

تماس بگیرید: 0763209

بلاگ خبری

آخرین مطالب در حوزه حمل و نقل
باربری

آغاز نوسازی ناوگان جاده‌ای و ریلی در یک ماه آینده

وزیر راه و شهرسازی در شورای اداری استان سمنان از آغاز نوسازی ناوگان جاده‌ای و ریلی در یک ماه آینده با مشارکت وزارتخانه‌های راه و صمت خبر داد و بودجه تخصیص یافته برای توسعه راه‌های سمنان را ۴۰۰ میلیاردتومان برشمرد.

امروز ۱۳ آبان، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در دومین روز سفر خود به استان سمنان در شورای اداری شهر سمنان حاضر شد و به تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های وزارتخانه در بخش حمل ونقل، پرداخت.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به  اینکه در سفر خود به استان سمنان، این استان را یکی از استان‌های تاریخی برشمرد و گفت: استان سمنان، بزرگانی را درعرصه‌های تاریخی به این کشور تقدیم کرده است و شهدای فراوانی برای دفاع از خاک کشور از این خطه برخواستند. همچنین استان سمنان یکی از استان‌هایی است که ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای دارد و یکی از آن ظرفیت‌ها، دانشگاه‌های باکیفیت و میزان دانشجویان بالاست که از اقصی نقاط کشور برای تحصیل به این استان آمده اند.

عضو کابینه دولت سیزدهم همچنین با اشاره به اینکه سمنان از نظر صنعت، معدن، کشاورزی و تجارت استان دارای ظرفیت‌هایی مناسبی است، تاکید کرد که باید از تمامی ظرفیت‌های موجود استان استفاده شود. 

قاسمی توضیح داد: تلاش خواهیم کرد تا مشکلاتی را که در حوزه‌های مختلف حمل و نقل و مسکن در استان وجود دارد با سرعت برطرف شوند. همچنین سایر مشکلاتی را که در استان وجود دارد به عنوان وزیر معین سمنان به رییس‌جمهور منعکس خواهم کرد.

منبع : https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-236813

نظرات