جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳
۰۲:۳۴:۲۳

تماس بگیرید: 0763209

خدمات

شرکت حمل و نقل آزاده بندر

مشاوره

همکاری کارشناسان زبده و مجرب آمادگی ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما (درخصوص موارد بازرگانی ، گمرک ، استاندارد و...) را دارد. این مشاوره می تواند حضوری ، تلفنی و یا از طریق ایمیل انجام گیرد.
دارا بودن کادری مجرب و با تجربه در بخش گمرک، یکی دیگر از خدمات درخشان شرکت آزاده بندر بوده که در کمترین زمان راهنمایی لازم را جهت ترخیص و حمل کالا به مشتریان با کمترین هزینه ها می نمایید.
استعلام انلاین هزینه ترخیص کالا
استعلام انلاین هزینه حمل و نقل بین المللی
اخذ قبض انبار و ترخيصيه از شركت هاي حمل و كشتيراني ها
تهيه و صدور بيمه باربري كالا
مشاوره در امور گمرک و ترخیص کالا
مشاوره و نظارت بر حمل کالا

Foto
Foto

حمل و نقل کالا

شرکت آزاده بندر در زمینه حمل و نقل و امور گمرکی ، تخلیه و استریپ کالا و انبارداری با صاحبان کالا و نمایندگان آنها مشاوره نموده و در تمام زمینه ها آماده ارائه خدمات به نامبردگان می باشد‌.
دارابودن چندین دستگاه کامیون کفی ،اطاقدار، خاور و ترانزیت ملکی شرکت در مواقع ضروری و لازم سرعت عمل را در بارگیری و به مقصد رساندن محموله افزایش داده و نهایتا رضایت صاحبان کالا و نمایندگان محترم آنها را به همراه خواهد داشت . مشاوره این شرکت در جهت حمل محمولات با وسیله نقلیه مناسب وارزان ترین رقم بصورت کاملا حرفه ای در جهت منافع صاحب کالا و در نهایت در زمینه کم کردن هزینه ها و نتیجتأ ارزانتر شدن قیمت کالای تمام شده یکی دیگر از خدمات آزاده بندر می باشد.
داشتن کادری مجرب، باسابقه ، فعال و از نیروهای جوان بخش حمل و نقل، ازدیگر توانایی ها و خدمات شرکت میباشد.
آماده انعقاد قرار داد با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی
آماده همکاری و انعقاد قرارداد حمل بار با کلیه شرکتها و موسسات

بیمه کالاها

کلیه محمولات تحویلی به شرکت به ارزش واقعی آن بیمه میباشند ودرصورت اتفاقی برای محمولات در کمترین زمان خسارت وارده به صاحبان کالا را جبران وپرداخت مینماید.

Foto
Foto

خدمات ویژه به واحدهای تولیدی

ارایه مشاوره درخصوص استفاده از معافیت های گمرکی و نیز واردات ماشین آلات مستعمل ، از خدمات ما به واحدهای تولیدی است که از این بابت به خود میبالیم.

حمل سنگین

در زمینه حمل سنگین با کامیون های کمرشکن 5 الی 11 محور و طارق و بوژی نیز این شرکت تجربه فراوانی داشته و با انجام پروژه های که انجام داده عملأ این موضوع را ثابت نموده است.

Foto
Foto

ارائه خدمات بصورت آنلاین

سیستمهای رایانه این شرکت به صورت شبکه وبه صورت آن لاین بوده و کلیه اطلاعات در همه زمینه ها را دراسرع وقت به صاحبان کالا یا نمایندگان آنها ارائه می نماید.

سایر خدمات

ship icon

ثبت سفارش

دربافت ثبت سفارشات از اتاق بازرگانی

مشاوره امور گمرکی

مشاوره در خصوص واردات ،ترانزیت صادرات

خدمات قابل ارائه توسط شرکت آزاده بندر

حمل کالا از درب کارخانه در کشور مارات متحده عربی تخلیه و بارگیری در کانتینز حمل دریایی به بندر عباس ارائه خدمات حمل و نقل چند وجهی از مبادی چین و هند و کشورهای اروپایی به روسیه و کشورهای مشترک المنافع و نیز ارمنستان و گرجستان و بالعکس

بررسی اسناد

بررسی اسناد مکاتبه شده به دفتر تعیین ارزش و تعرفه گمرک

مشاوره امور حمل و نقل

در اختیار گذاشتن تحربیات و مشاوره دادن در زمینه حمل و نقل داخلی و بین المللی

تعیین ارزش و تعرفه کالا

آشنایی با تعرفه، ارزش و هزینه های گمرکی قبل از ورود ویا ترخیص کالای وارده